Νέα

Rapid Test για COVID-19

Σας ενημερώνουμε ότι την  Παρασκευή 21/01 και ώρα 9:00 έως 14:30. θα διενεργηθεί Rapid Test για COVID-19 στις εγκαταστάσεις της Φοιτητικής Εστίας από τον ΕΟΔΥ. Όσοι από τους φοιτητές και το προσωπικό του Πανεπιστημίου επιθυμούν να το κάνουν μπορούν να προσέλθουν.

Από τη Γραμματεία Πρυτανείας

ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Το Κέντρο  Αίματος του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Πατρών, σας εύχεται Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!

Το ραντεβού μας για την αιμοδοσία του Ιανουαρίου είναι:

Πέμπτη 13-01-2022, 9:30-13:30, στο χώρο της φοιτητικής μέριμνας του κτιρίου Α.

Μπορούν να προσέλθουν, εμβολιασμένοι και ανεμβολίαστοι έναντι του SARS Cov-2 υποψήφιοι αιμοδότες, αρκεί:

Πρόγραμμα κατατακτηρίων εξετάσεων 15/12/2021, για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022

Πρόγραμμα κατατακτηρίων εξετάσεων, για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022

Οι κατατακτήριες εξετάσεις του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 15/12/2021.

Παρακάτω δίνονται μαθήματα και ώρες εξέτασης:

1) Μαθηματικά για Οικονομολόγους Ι, 12:00-13:30 (Διδάσκοντες Βενέτης Ιωάννης - Κουνετάς Κωνσταντίνος, Επιτηρητής: Κουνετάς Κωνσταντίνος), αίθουσα ΠΑΜ2

2) Εισαγωγή στην Οικονομική Επιστήμη Ι , 14:00-15:30 (Διδάσκων/Επιτηρητής: Γιαννακόπουλος Νικόλαος), αίθουσα ΠΑΜ2

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ι - ΤΜΗΜΑ Α ΚΑΙ Β

ΘΕΜΑ : ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ι - ΤΜΗΜΑ Α ΚΑΙ Β

ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ι (ΤΜΗΜΑ Α ΚΑΙ Β) ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΧΡΗΣΤΟ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟ (ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΤΟΥ ΤΟΕ) ΘΑ ΞΕΚΙΝΉΣΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 ΣΤΙΣ 15.00-17.00 (ΠΑΜ 17).

ΟΙ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ

ΑΘ.ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗ & ΑΘ.ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ

Κατατακτήριες 2021-22 -Υποβολή αιτήσεων

Η αίτηση και τα δικαιολογητικά των πτυχιούχων που επιθυμούν να καταταγούν στο Τμήμα Οικονομικών Επιστημών  του Πανεπιστημίου Πατρών υποβάλλονται από 1 έως 15 Νοεμβρίου 2021. Η κατάθεση των αιτήσεων και των δικαιολογητικών από τους υποψήφιους μπορεί να γίνει αυτοπροσώπως στη Γραμματεία του Τμήματος Οικονομικών  Επιστημών είτε ταχυδρομικά στη διεύθυνση:

“Γραμματεία Τμήματος Οικονομικών  Επιστημών , Πανεπιστήμιο Πατρών, 26504 Πάτρα”.(Ημερομηνία ταχυδρομείου έως 15.11.2021)

Τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης του Πανεπιστημίου Πατρών στην υπηρεσία της ακαδημαϊκής και κοινωνικής ενημέρωσης

Στο πλαίσιο ενίσχυσης της εξωστρέφειας και επικοινωνίας, το Πανεπιστήμιο Πατρών διατηρεί ενεργά τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με σκοπό την τόνωση της ενημέρωσης όλων των μελών της ακαδημαϊκής κοινότητας αλλά και των  πολιτών φίλων της.

Σελίδες