Νέα

ERASMUS+ / Κινητικότητα για Σπουδές 2020-2021.

Αν είστε φοιτητής/τρια (αφορά όλους τους κύκλους σπουδών), έχετε τη δυνατότητα να υποβάλλετε αίτηση συμμετοχής στο Πρόγραμμα ERASMUS+ / Κινητικότητα για Σπουδές, για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021.

Παράταση προθεσμίας υποβολής αιτήσεων έως την Τρίτη 03/03/2020.

Πρακτική Άσκηση - Συνάντηση Τετάρτη 19/2 - ΠΑΜ 2 - 12:30

Αγαπητοί φοιτητές/φοιτήτριες που έχετε επιλεχθεί για να συμμετάσχετε στο πρόγραμμα πρακτικής άσκησης (42 τον αριθμό):

Θα συναντηθούμε ώστε να σας ενημερώσουμε (εγώ και η κα Λουίζα Βαγγελάτου, διοικητική υπεύθυνη του προγράμματος Πρακτικής Άσκησης του Παν. Πατρών) στην

αίθουσα ΠΑΜ2, Τετάρτη 19/2 ώρα 12:30 (διάρκεια συνάντησης το πολύ 45 λεπτά)

σχετικά με

(α) το πρόγραμμα πρακτικής γενικά

(β) την προετοιμασία της διαδικασίας εύρεσης/αντιστοίχισης με φορέα απασχόλησης

Αποτελέσματα Πρακτικής Άσκησης 2020 - Συμμετοχή

Αγαπητοί φοιτητές/τριες,

Επισυνάπτω ένα pdf αρχείο (Αποτελέσματα-Πρακτικής-Άσκησης-2019-20.pdf) με τους 42 φοιτητές/τριες που επιλέχθησαν (μέσω αλγορίθμου) για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης (Π.Π.Α) του Τμήματος Οικονομικών ΕΠιστημών το έτος 2020. Οι εν λόγω φοιτητές/τριες υπογραμμίζονται και με πράσινο χρώμα και φέρουν Α/Α κατάταξης 1,2,...,42.

Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων Athens Negotiations Tournament

Ο Πανελλήνιος Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων Athens Negotiations Tournament επιστρέφει για δεύτερη συνεχή χρόνια. Στις 11 και 12 Απριλίου του 2020 φοιτητές από Πανεπιστήμια Ελλάδας και Κύπρου θα γίνουν πρωταγωνιστές σε real time διαπραγματεύσεις.

Ο διαγωνισμός αποτελεί πρωτοβουλία του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Δρ. Ηλία Καπουτσή, Επίκουρο Καθηγητή του ΟΠΑ.

ΣΥΝ-ΕΝΩΣΙΣ: Yποτροφίες μεταπτυχιακών σπουδών προδιδακτορικού επιπέδου

10 ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΡΟΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ Η ΣΥΝ-ΕΝΩΣΙΣ

Υποτροφίες ύψους 150.000 ευρώ προκηρύσσει η Μη Κερδοσκοπική Εταιρεία Κοινωνικής Προσφοράς Ελληνικού Εφοπλισμού ΣΥΝ-ΕΝΩΣΙΣ

Σελίδες